Reklama

Striker Arena: Axe Grinder już dostępne

Rzucanie toporami… do gladiatorów.

Twórcy wydanego niedawno Striker Arena (wariacji dotyczącej piłki nożnej, w której kieruje się drużynami wikingów oraz gladiatorów) wypuścili kolejną produkcję. Gra zwie się Stirker Arena: Axe Grinder i jest spin-offem wspomnianego wyżej tytułu.

Jego akcja osadzona jest po jednym z wygranych przez wikingów meczy. Zwycięzcom nie wystarczyło upokorzenie przeciwników na boisku i zdecydowali się ukarać ich w znacznie gorszy i brutalniejszy sposób: odsyłając ich w zaświaty.

Wikingowie postanowili się jednak zabawić – przywiązali gladiatorów do obracającego się koła i zrobili z nich żywe tarcze, do których zaczęli rzucać toporkami. A wraz z nimi gracze – zadaniem użytkowników jest wykonanie takiego rzutu (za pomocą gestów na ekranie dotykowym), by w jak najefektowniejszy sposób pozbawić ofiary określonych części ciała. Celem jest zdobycie jak najwyższego wyniku punktowego, którym pochwalić się można w sieciowych rankingach.

Reklama

Striker Arena: Axe Grinder oparte jest na modelu F2P, co oznacza, że grać można za darmo. Produkcję można pobrać bezpłatnie z poziomu cyfrowego sklepu AppStore. Nie wiadomo czy gra pojawi się na Androidzie, aczkolwiek Striker Arena nadal nie trafiła na ten system operacyjny.

Striker Arena: Axe Grinder - pobierz z App Store

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje