Reklama

Stick it to The Man trafi na urządzenia mobilne

Mocno pokręcona przygodówka.

Stick it to The Man to projekt autorstwa studia Zoink Games, który w listopadzie 2013 roku ukazał się na PC oraz konsolach PS3 I Vicie, a w 2014 roku został przeniesiony na XBO, PS4 i Wii U. Teraz okazało się, że gra trafi również na platformy mobilne.

Tytuł jest bardzo zwariowaną produkcją z ogromną dawką specyficznego humoru. Gracze wcielają się w Raya, który na co dzień prowadzi nudne życie. Pewnego dnia jednak z uszkodzonego samolotu wojskowego spada tajemniczy ładunek, który uderza w głowę bohatera. Szybko okazuje się, że wywraca to jego żywot do góry nogami.

Reklama

Na głowie Raya wyrasta bowiem różowa macka. Nie jest ona tylko i wyłącznie elementem dekoracji – obdarza swojego właściciela unikalną zdolnością. Dzięki swojemu nowemu nabytkowi bohater potrafi czytać, a także przeklejać myśli napotkanych osób.

Sama produkcja jest przygodówką z elementami znanymi z platformówek. Zabawa opiera się w głównej mierze na wspomnianej umiejętności i polega na odszyfrowywaniu myśli postaci niezależnych (tych w grze znalazło się ponad sto) oraz manipulowaniu nimi. Tytuł wyróżnia się nietypową oprawą graficzną – jego akcja osadzona została w świecie wykonanym z kartonowych wycinanek.

W wersji mobilnej największe zmiany zajdą oczywiście w sterowaniu, które zostanie dostosowane do ekranów dotykowych. To oznacza, że kierować postacią będzie można wykonując określone gesty na wyświetlaczu smartfona lub tabletu.

Konkretna data premiery mobilnego wydania Stick it to The Man nie jest na razie znana. Wiadomo jedynie, że produkcja ma ukazać się na iOS. Na chwilę obecną trudno przewidzieć czy gra kiedykolwiek pojawi się na urządzeniach z Androidem – na razie twórcy nie wspominają o wersji na system operacyjny firmy Google.

Poniżej możecie obejrzeć jeden ze zwiastunów gry.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy