Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Stellar Wanderer zawitało na urządzenia mobilne

2273543 2273543

Reklama

Czas na kosmiczną wyprawę.

Na urządzeniach mobilnych pojawił się dzisiaj kolejny projekt, w pracach nad którym uczestniczyła firma Crescent Moon Games. Mowa o Stellar Wanderer - produkcji, która może budzić skojarzenia z serią Galaxy on Fire.

Gracze dysponują w niej sporą swobodą działania. Użytkownicy mogą rozwijać swoją kosmiczną karierę na kilka różnych sposobów - można zająć się wykonywaniem misji fabularnych, ale równie dobrze skoncentrować się można na eksploracji galaktyki i skupić się na przykład na wydobywaniu surowców.

Do naszej dyspozycji twórcy oddali kilka klas statków, przy czym każda charakteryzuje się odmiennymi dla siebie statystykami. Warto zwrócić uwagę, że wszystkie dialogi zostały udźwiękowione, co nadal nie jest częste w produkcjach mobilnych. Do tego dochodzi stojąca na dosyć wysokim poziomie oprawa graficzna.

Stellar Wanderer kupicie za pośrednictwem cyfrowego sklepu AppStore, w którym kosztuje 4,99 euro. Niestety na razie nie wiadomo czy produkcja kiedykolwiek pojawi się na urządzeniach działających pod kontrolą systemu Android. Poniżej znajdziecie jej najnowszy zwiastun.

Stellar Wanderer - pobierz z App Store

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje