Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Star Wars: Uprising już dostępne

Reklama

Chcecie dowiedzieć się, co się działo między szóstym, a siódmym epizodem „Gwiezdnych Wojen”?

Miało być we wrześniu i jest. Na urządzeniach mobilnych pojawiło się wczoraj Star Wars: Uprising – stworzone przez developerów ze studia Kabam RPG, którego akcja zgodnie z nazwą osadzona jest w świecie znanym z „Gwiezdnych Wojen”.

Gra wypełnia fabularną lukę pomiędzy wydarzeniami przedstawionymi w szóstym epizodzie cyklu, a nadchodzącą siódmą częścią, która do kin trafić ma w grudniu tego roku. W produkcji gracze kierują stworzonym przez siebie bohaterem. Przy jego kreacji można wybrać mu nie tylko pleć, ale i rasę – do dyspozycji graczy oddano człowieka, twi’leka i zabraka.

Prowadzoną postać można oczywiście wyposażyć w zróżnicowany ekwipunek. Z kolei wydarzenia w tytule przedstawiono w rzucie izometrycznym, zaś walka toczy się w czasie rzeczywistym. A jeśli komuś znudzi się samotne rozprawianie się z przeciwnikami, może do zabawy zaprosić znajomego – dostępna jest bowiem opcja gry w kooperacji.

A to nie wszystko. Twórcy przygotowali bowiem również tryb, w którym użytkownicy biorą udział w sieciowych bitwach na dosyć dużą skalę. Na podstawie ich wyników, autorzy gry zdecydują, co nowego dodać do produkcji w kolejnych aktualizacjach i rozszerzeniach.

Star Wars: Uprising oparte jest na modelu F2P, co oznacza, że grać można za darmo, choć trzeba liczyć się z mikropłatnościami. Tytuł pobrać można bezpłatnie za pośrednictwem cyfrowych sklepów AppStore, a także Google Play. Poniżej znajdziecie zwiastun gry opublikowany z okazji jej premiery.

Star Wars: Uprising - pobierz z App Store

Star Wars: Uprising - pobierz z Google Play

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama