Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Square Enix zapowiedziało Chaos Rings III

Reklama

Kolejne jRPG od... cóż, legend jRPG.

Najważniejszy japoński magazyn o grach wideo, Famitsu, z każdym numerem przynosi ekskluzywne wieści (które potem przeklejane są w całym internecie, co zapewnia pismu międzynarodową sławę). Tym razem jedną z nowinek jest informacja o kolejnej grze z serii Chaos Rings. Jest to dość klasyczne jRPG wydawane przez Square Enix, czyli firmę-ojczyznę takich marek jak Final Fantasy, Kingdom Hearts, Chrono Trigger i innych.

Trzeci Chaos Rings ukaże się na iOS i Androidzie (oraz PlayStation Vita) 16 października 2014 roku. Na razie tylko w Japonii, ale nie ma żadnego powodu, żeby obawiać się, iż gra nie trafi na zachód. Poprzednie trafiały i poradziły sobie chyba całkiem nieźle.

Na razie wiadomo niewiele – w grze na pewno pojawią się nowe postacie, których na ekranie mamy mieć jednocześnie do pięciu.

Prawdopodobnie dalsze szczegóły ujawnione zostaną w bardzo niedalekiej przyszłości (zwłaszcza że październik nie jest już tak odległy), pozostaje więc zachować cierpliwość i... nadrobić poprzednie odsłony serii. A jeśli jesteście fanami gatunku, wiecie już zapewne, że warto się z nimi zapoznać.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje