Reklama

Square Enix zapowiada Samurai Rising

Premiera w Japonii wiosną.

Valkyrie Anatomia nie jest jedynym nowym projektem Square Enix powstającym z myślą o urządzeniach mobilnych. Wczoraj japoński koncern zaprezentował kolejną produkcję zmierzającą na smartfony i tablety – Samurai Rising.

Niestety nie ujawniono zbyt wielu szczegółów na temat gry. Wiadomo jedynie, że ma być „RPG-iem w ekstremalnym stopniu nastawionym na akcję”. Najprawdopodobniej oznacza to, że będziemy mieli do czynienia ze slasherem w stylu Dungeon Keepera. Co zresztą zdaje się potwierdzać pierwszy zwiastun tytułu (dostępny poniżej).

Reklama

Niektórzy spekulują, że tytuł może być w jakiś sposób powiązany z serią Final Fantasy. Miałaby sugerować to opublikowana przez Square Enix grafika, która budzi skojarzenia z ilustracjami tworzonymi na potrzeby „Ostatniej fantazji”.

Konkretna data premiery nie jest na razie znana, ale Samurai Rising ma ukazać się wiosną w Japonii. Nie wiadomo jednak czy produkcja zostanie kiedykolwiek wydana poza Krajem Kwitnącej Wiśni. Docelowo pojawić ma się na urządzeniach mobilnych z systemami iOS oraz Android. Poniżej znajdziecie wspomniany wcześniej trailer gry (w całości po japońsku).

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje