Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Spider: Rite of the Shrouded Moon trafiło na Androida

Reklama

Tyle że w testowej wersji.

Kilka dni temu na iUrządzeniach pojawiło się Spider: Rite of the Shrouded Moon - stworzona przez niezależne studio Tiger Style kontynuacja wydanej kilka lat temu gry Spider: The Secret of Bryce Manor. Okazuje się, że produkcja zawita również na Androida, choć nie wiadomo na razie, kiedy dokładnie. Mimo to można juz w nią zagrać - autorzy tytułu udostępnili bowiem jego testową wersję.

W projekcie gracze wcielają się w tytułowego pająka. Ich zadaniem jest eksploracja tajemniczej i opuszczonej posiadłości Blackbird Estate. W czasie zabawy użytkownicy odkryją sekrety budynku oraz społeczności, która odpowiedzialna była za jej wybudowanie.

Nie obejdzie się także bez rozwiązywania zagadek. W sumie do zbadania będzie trzydzieści poziomów, na których znajdzie się siedem łamigłówek do rozwikłania. Należy jednak pamiętać też, że pająk musi jeść, by przetrwać - w trakcie zabawy trzeba będzie więc polować na rożnego rodzaju insekty i owady.

Choć Spider: Rite of the Shrouded Moon nie jest jeszcze oficjalnie dostępne na Androidzie, posiadacze sprzętów z systemem Google'a mogą już zagrać w produkcję. Twórcy wypuścili jej wersję beta - aby ją sprawdzić, wystarczy zapisać się pod tym adresem, a następnie kupić grę w cyfrowym sklepie Google Play.

Spider: Rite of the Shrouded Moon - pobierz z App Store

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje