Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Space Marshals nareszcie dostępne na Androidzie

Reklama

Kosmiczny shooter zawitał na urządzenia z systemem Google’a.

Space Marshals to nowa epizodyczna produkcja stworzona przez studio Pixelbite, które znane jest głównie z serii wyścigów Reckless Racing. Dwa z trzech rozdziałów gry zostało do tej pory wydanych tylko na iOS, podczas gdy posiadacze urządzeń z Androidem musieli uzbroić się w cierpliwość. I nareszcie się doczekali – tytuł zawitał na sprzęt działający pod kontrolą systemu mobilnego Google’a.

Akcja produkcji osadzona jest w dalekiej przyszłości. Gracze wcielają się w niejakiego Burtona – kosmicznego stróża prawa zajmującego się ściganiem opryszków, którzy zbiegli z więzienia. Gra cechuje się przy tym pewną dozą nieliniowości – użytkownicy mogą bowiem zdecydować, w jaki sposób chcą rozprawić się z kryminalistami.

Metod zajęcia się przestępcami jest kilka. Można postawić na bezpośrednią walkę korzystając ze strzelb, pancerzy, snajperek, łuków czy toporków, aczkolwiek zwolennicy bardziej subtelnego podejścia mogą spróbować wyeliminować przeciwników po cichu. W tym drugim przypadku przydatne mogą się okazać takie zabawki, jak granaty błyskowe, pistolety z tłumikiem oraz możliwość przebrania.

Na Androidzie pojawiły się dwa udostępnione do tej pory na iOS rozdziały Space Marshals. Produkcję kupić można z poziomu cyfrowego sklepu Google Play za 22,74 zł – za tę cenę otrzymuje się pakiet wszystkich trzech epizodów produkcji. Tytuł oczywiście można nadal nabyć także w usłudze AppStore, gdzie kosztuje 4,99 euro.

Space Marshals - pobierz z App Store

Space Marshals - pobierz z Google Play

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje