Reklama

Space Marshals nareszcie dostępne na Androidzie

Kosmiczny shooter zawitał na urządzenia z systemem Google’a.

Space Marshals to nowa epizodyczna produkcja stworzona przez studio Pixelbite, które znane jest głównie z serii wyścigów Reckless Racing. Dwa z trzech rozdziałów gry zostało do tej pory wydanych tylko na iOS, podczas gdy posiadacze urządzeń z Androidem musieli uzbroić się w cierpliwość. I nareszcie się doczekali – tytuł zawitał na sprzęt działający pod kontrolą systemu mobilnego Google’a.

Akcja produkcji osadzona jest w dalekiej przyszłości. Gracze wcielają się w niejakiego Burtona – kosmicznego stróża prawa zajmującego się ściganiem opryszków, którzy zbiegli z więzienia. Gra cechuje się przy tym pewną dozą nieliniowości – użytkownicy mogą bowiem zdecydować, w jaki sposób chcą rozprawić się z kryminalistami.

Reklama

Metod zajęcia się przestępcami jest kilka. Można postawić na bezpośrednią walkę korzystając ze strzelb, pancerzy, snajperek, łuków czy toporków, aczkolwiek zwolennicy bardziej subtelnego podejścia mogą spróbować wyeliminować przeciwników po cichu. W tym drugim przypadku przydatne mogą się okazać takie zabawki, jak granaty błyskowe, pistolety z tłumikiem oraz możliwość przebrania.

Na Androidzie pojawiły się dwa udostępnione do tej pory na iOS rozdziały Space Marshals. Produkcję kupić można z poziomu cyfrowego sklepu Google Play za 22,74 zł – za tę cenę otrzymuje się pakiet wszystkich trzech epizodów produkcji. Tytuł oczywiście można nadal nabyć także w usłudze AppStore, gdzie kosztuje 4,99 euro.

Space Marshals - pobierz z App Store

Space Marshals - pobierz z Google Play

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy