Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Space Grunts nową produkcją autorów Gunslugs

Reklama

Znane przede wszystkim z Gunslugs i Heroes of Loot niezależne studio OrangePixel zaprezentowało swoją nową produkcję. Space Grunts – bo tak nazywa się projekt – jest rozgrywana w turach grą typu roguelike. W pewnym sensie.

O co chodzi? Wydarzenia, w których gracze biorą udział, toczą się bowiem w czasie rzeczywistym, ale postacie – zarówno główny bohater, jak i jego przeciwnicy – poruszają się skokowo, niczym właśnie w turach. Można też aktywować pauzę, która pozwoli użytkownikom przemyśleć swoje kolejne ruchy albo po prostu odpocząć.

Całość okraszona jest dwuwymiarową, pikselowatą oprawą graficzną, a to, co dzieje się na ekranie, gracze obserwują z perspektywy kamery nad bohaterem. Akcja tytuł€ osadzona jest w czasie bliżej niesprecyzowanego ataku kosmitów.

Space Grunts ma ukazać się urządzeniach mobilnych działających pod kontrola iOS oraz Androida, w planach jest jednak także edycja przeznaczona na PC. Data premiery gry nie jest jednak na razie znana, ale poniżej możecie obejrzeć jeden z filmików prezentujących rozgrywkę we wczesnej, prototypowej wersji produkcji.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje