Reklama

Soul Seeker debiutuje na iOS i Androidzie

Darmowe RPG na platformy mobilne.

Soul Seeker to najnowsza produkcja od firmy Com2uS, która zawitała na smartfony i tablety. Tytuł dostępny jest na urządzeniach działających pod kontrolą iOS i Androida, a jako że rozgrywka oparta jest na modelu F2P, można go pobrać za darmo.

Gra jest RPG-iem, w którym gracze tworzą postać, a następnie wybierają towarzyszących jej bohaterów. Taka drużyna staje do walki z różnego rodzaju bestiami oraz ich sługusami. Bawić się można zarówno w trybie dla samotników, jak i w multiplayerze, w którym należy zmierzyć się z innymi użytkownikami w starciach 5 na 5. W produkcji znalazł się także co-op, w którym grupa osób stara się pokonać wrogów w specjalnej wieży.

Reklama

Eliminowanie potworów nagradzane jest monetami i klejnotami, za które można nabyć nowe bronie i przedmioty, a nawet dodatkowych bohaterów (tych w grze jest do zdobycia ponad 200). Zakupy wiążą się jednak z pewną dozą losowości, bo to, co można dostać, zależy od szczęścia.

Soul Seeker można pobrać za darmo z poziomu cyfrowych sklepów AppStore oraz Google Play. Poniżej znajdziecie jeden ze zwiastunów gry.

Soul Seeker - pobierz grę z App Store

Soul Seeker - pobierz grę z Google Play

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama