Reklama

Sonic Runners debiutuje na iOS i Androidzie

Niestety tylko w Japonii oraz Kanadzie.

Mamy dwie wiadomości dla fanów niebieskiego, ponaddźwiękowego jeża – dobrą i złą. Dobra: na urządzeniach mobilnych pojawiła się nowa gra z jego udziałem, zapowiedziane jakiś czas temu Sonic Runners. Zła: tytuł dostępny jest tylko w Japonii oraz Kanadzie.

Produkcja ma być endless-runnerem, w którym bohater poruszać się będzie automatycznie, zaś zadanie graczy ograniczy się jedynie do wciskania w odpowiednim momencie wybranego przycisku, dzięki czemu postać będzie mogła ominąć poustawiane przez developerów przeszkody.

Reklama

Co nie mniej ważne, że w grze znajdzie się kilku grywalnych protagonistów – pokierować będzie można bowiem nie tylko Sonikiem, ale i Knucklesem i Tailsem (których będzie można też rozwinąć). Najpierw trzeba będzie ich jednak odblokować. Nad tytułem pracuje studio Sonic Team, a więc ekipa odpowiedzialna za wcześniejsze produkcje z niebieskim jeżem.

Sonic Runners pojawiło się w japońskich i kanadyjskich cyfrowych sklepach AppStore i Google Play. Niestety na chwilę obecną nie wiadomo, kiedy gra trafi do pozostałych regionów. Niewykluczone, że stanie się to już niedługo, zwłaszcza, że jak wspomniano w produkcję mogą już grać również Kanadyjczycy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje