Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Sniper: Ghost Warrior zawita na urządzeniach firmy Apple

Sniper: Ghost Warrior 2 to nie jedyna powstająca nowa gra z serii. City Interactive poinformowało, że trwają prace nad specjalną wersją produkcji przeznaczoną na iPhone'a, iPoda Touch i iPada.

Jak ujawnili przedstawiciele City Interactive, bydgoskie studio Vivid Games pracuje nad przeniesieniem Snipera: Ghost Warrior na iUrządzenia. Gra ma być oparta na silniku Unreal Engine 3 i wykorzystywać możliwości sprzętu od Apple'a.

Reklama

"Sniper: Ghost Warrior okazał się olbrzymim sukcesem komercyjnym. Jeszcze większe nadzieje wiążemy z jego kontynuacją, która pojawi się na konsolach i komputerach PC w przyszłym roku. Tytuł tworzony specjalnie z myślą o urządzeniach wykorzystujących system iOS to kolejny krok w rozwoju marki. Uznaliśmy, że to wspaniała okazja, by rzesze nowych graczy mogły wcielić się w postać snajpera" - mówi Jon Goddard, odpowiedzialny za globalny marketing w City Interactive.

"Bycie snajperem to długi czas oczekiwania, aż do momentu oddania strzału. W przypadku gry Sniper: Ghost Warrior na urządzenia iOS, City Interactive i Vivid Games już nacisnęły spust. Jesteśmy dumni z udziału w tym projekcie. Chcemy stworzyć grę jakiej jeszcze nie było na rynku urządzeń wykorzystujących iOS" - dodaje Remigiusz Kościelny, prezes Vivid Games.

Sniper: Ghost Warrior w wersji na iPhone'a, iPada i iPoda Touch ukaże się w pierwszym kwartale 2012 roku.

Przeczytaj także recenzję pierwszej odsłony serii Sniper: Ghost Warrior

Dowiedz się więcej na temat: Touch

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje