Reklama

Smaczny update do The Sims FreePlay

Reklama

Twórcy symulatora życia znowu sprawili, że ciężko będzie się od niego oderwać.

The Sims FreePlay, jedna z najpopularniejszych – i zasłużenie – gier z Simsami na platformy mobilne, otrzymała właśnie nową aktualizację. Zanim jednak przejdziemy dalej i przeczytacie, co się w niej znalazło, chciałbym was poprosić o chwycenie za chusteczki lub nawet założenie śliniaków, gdyż może się zrobić mokro. Update nosi wymowną nazwę "Let's Eat", czyli po prostu "Jedzmy".

Dużo wywnioskować można z krótkiego opisu przygotowanego przez twórców: "Burczy ci w brzuchu? Czas chwycić za serwetki, błysnąć sztućcami i przygotować się do uczty. Niech twoi Simowie staną się królami kuchni, opanują nowe recepty, a nawet otworzą pięciogwiazdkową restaurację! Na co jeszcze czekasz? Jedzmy!".

Sporo pokazano też w krótkim zwiastunie aktualizacji:

Krótko mówiąc: dodano nowe hobby – gotowanie – które można odblokować ukańćzając Bread Winner Quest na levelu 7 i wyżej. Oprócz tego dostępny jest też nowy quest na level 16 i wyżej – Sous Judgmental Quest, nagrodą w którym jest odblokowanie restauracji. Co się zaś tyczy rzeczy niezwiązanych z jedzeniem – dodana została opcja przerabiania Sima, co pozwoli wam zmienić wygląd istniejącego bohatera.

The Sims FreePlay - pobierz z App Store

The Sims FreePlay - pobierz z Google Play

The Sims FreePlay - pobierz dla Windows Phone

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje