Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Skyrim w wersji na kalkulator

W najlepszego erpega ubiegłego roku można zagrać na pececie, Xboksie 360, PlayStation 3, a teraz także na kalkulatorze. Zobaczcie, jak wygląda Skyrim na tym prostym urządzeniu.

Gdybyście się nudzili na lekcji matematyki, moglibyście porzucić nudne obliczenia i zająć się zdobywaniem punktów doświadczenia w Skyrimie. Nie potrzebujecie do tego konsoli ani telewizora. Wystarczy wam kalkulator graficzny TI-84!

Reklama

Zapytacie, jak to możliwe. Otóż użytkownik YouTube'a o nicku "no9sniper" przeniósł (a przynajmniej rozpowszechnił) Skyrima w wersji właśnie na wspomniany model kalkulatora. Oczywiście nie wygląda on jak ten prawdziwy Skyrim. Przypomina bardziej stare jak świat, liniowe erpegi, takie jak Zork. Jak działa w praktyce, możecie zobaczyć na filmiku, który prezentujemy poniżej tego newsa.

The Elder Scrolls V: Skyrim to bez wątpienia najlepsze RPG ubiegłego roku. Gra zdobyła znakomite recenzje w prasie. Średnia ocen w portalu Metacritic to od 92-96/100, zależnie od wersji.

W naszej recenzji The Elder Scrolls V: Skyrim (testowany na pececie) otrzymał maksymalną notę - 10/10. Pozwólmy sobie zacytować jej podsumowanie: "To prawdopodobnie największa przygoda tegorocznej zimy - długa jak broda św. Mikołaja, różnorodna jak zawartość jego wora z prezentami i piękna jak Mikołajowe elfki. Jeśli nie wiecie, czego sobie zażyczyć pod choinkę, zażyczcie sobie Skyrima. Niczego lepszego nie dostaniecie."

A poniżej wspomniany filmik, prezentujący Skyrima w wersji na kalkulator:

Przeczytaj recenzję gry The Elder Scrolls V: Skyrim

Dowiedz się więcej na temat: playstation 3

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama