Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Skylanders Battlegrounds za darmo na iOS

Reklama

Kolejna czasowa promocja pozwoli wam oszczędzić aż 25 złotych.

Standardowo za Skylanders Battlegrounds musimy zapłacić około 25 złotych – teraz jednak gra została przeceniona i nie kosztuje nic. Promocja trwać będzie tylko przez jakiś czas, więc nie traćcie ani sekundy.

A czym tak właściwie jest Skylanders Battlegrounds? Spin-offem niezwykle popularnej serii autorstwa Activision, który ukazał się tylko na platformach mobilnych. Gra zawiera połączenie turowej eksploracji i walk w czasie rzeczywistym. Ten pierwszy element opiera się na nieskomplikowanych zasadach: poruszamy się po siatce złożonej z sześciokątów, a każdy z nich to nagroda w postaci skrzyni z klejnotami (odblokowujemy za nie nowe postacie oraz przedmioty) lub walka. Ta z kolei przenosi nas na arenę, na której walczymy z falami przeciwników, rysując linie pomiędzy naszymi Skylandersami a wrogami.

Nie zapominajmy jednak, o jakiej serii mówimy – to nadal Skylanders. Większą część sukcesu tych gier można spokojnie przypisać figurkom, na których Activision zbija prawdziwe kokosy. Podobnie jak w innych odsłonach, w Battlegrounds również możemy oczywiście zeskanować swoje figurki – te pojawią się w naszym wirtualnym świecie.

Skylanders Battlegrounds - pobierz z App Store

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje