Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Skyforce Unite zawitało na urządzenia mobilne

Reklama

Najemnicy kontra piraci i potwory.

Kairosoft jest bardzo płodnym studiem – zespół ma na koncie mnóstwo tytułów opracowanych z myślą o platformach mobilnych. Kilka dni temu światło dzienne ujrzała kolejna produkcja developerów – Skyforce Unite.

W grze użytkownicy przejmują kontrolę nad grupą najemników zasiadających za sterami samolotów bojowych. Głównym zadaniem jest obrona świata przed piratami, a także… potworami. Oczywiście każdy z wchodzących w skład ekipy bohaterów dysponuje unikalnymi umiejętnościami, które można rozwijać w czasie rozgrywki.

System walki oparty jest na elementach znanych z karcianek – poszczególne akcje wykonuje się za pomocą kart, które symbolizują określone działania. Do tego dochodzą opcje sieciowe, które umożliwiają zabawę we współpracy ze znajomymi.

Skyforce Unite oparte jest na modelu F2P, co oznacza, że grać można za darmo, ale trzeba pamiętać o mikropłatnościach. Tytuł pobierzecie bezpłatnie z poziomu cyfrowego sklepu Google Play. Na razie nie wiadomo czy produkcja trafi kiedykolwiek na iUrządzenia.

Skyforce Unite - pobierz z Google Play

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje