Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Sigils: Battle for Raios już jest

Reklama

MOBA z elementami gier RPG.

Niemiecka firma Gameforge dotrzymała słowa. Kilka dni temu jej przedstawiciele ujawnili, że Sigils: Battle for Raios trafi na urządzenia mobilne właśnie dzisiaj. I tak się stało – produkcja zadebiutowała na iOS.

Gra jest przedstawicielem gatunku MOBA, który od jakiegoś czasu prężnie rozwija się nie tylko na PC, ale i na smartfonach i tabletach. W przeciwieństwie do innych tytułów tego typu (w tym na przykład komputerowego League of Legends) wyróżniają ją elementy RPG.

W najnowszym projekcie niezależnego studia Sproing użytkownicy mają do wyboru piętnastu czempionów, a każdy z nich pełni określoną rolę na polu bitwy – na przykład niektórzy mogą być tankami, a inni healerami. Odpowiedzialni za grę developerzy wpadli jednak na ciekawy pomysł i umożliwili graczom rozwijanie poszczególnych postaci. To jednak nie wszystko, bo zdobyte doświadczenie jest trwałe i przechodzi do kolejnych bitew. W sumie do zdobycia jest osiemnaście poziomów.

Sigils: Battle of Raios dostępne jest za darmo (mikropłatności) w cyfrowym sklepie AppStore. Produkcja działa tylko na iPadach. Niestety nie wiadomo czy kiedykolwiek zawita na urządzenia działające pod kontrolą Androida.

Sigils: Battle of Raios - pobierz z App Store

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje