Reklama

Sheep Stack z barankiem Shaunem

Ciekawostka od Aardman Animations.

Baranka Shauna zapewne znacie. To plastelinowa animacja mająca swoje korzenie w przygodach Wallace’a i Gromita, ale radząca sobie świetnie jako samodzielny byt. W każdym razie na tyle dobrze, że poświęcono jej nową grę na Androida i iOS. Nazywa się Sheep Stack i jest już dostępna.

Sheep Stack nie należy do najbardziej innowacyjnych i nowatorskich produkcji na platformach mobilnych. Ciężko byłoby to nazwać nawet najbardziej oryginalną grą tygodnia – ot, wariacja na temat Angry Birds. W grze strzelamy owcami, a nie ptakami, a te nie znikają ani nie wybuchają, a wręcz przeciwnie – tłoczą się jedna na drugiej. Stąd też nazwa.

Reklama

To, co czyni Sheep Stack interesującym tytułem, to możliwości, jakie daje takie tłoczenie się owiec i zadania, jakie zbudowali wokół tego twórcy. Zawarto 60 poziomów, które różnią się między sobą całkiem sporo. Cel zawsze będzie jednak ten sam – dotrzeć do największych owczych przysmaków, czyli, rzecz jasna, pączków. Gra dostępna jest za około 10 złotych i nie zawiera żadnych mikropłatności. Po prostu: kupujecie i cieszycie się dobrą produkcją.

Sheep Stack - pobierz grę z App Store

Sheep Stack - pobierz grę z Google Play

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy