Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Sharknado: The Video Game już wkrótce na AppStore

Reklama

Niedorzeczność przenosi się ze srebrnego ekranu na ekran smartfona.

Jeśli nie jesteście zagorzałymi fanami kina klasy B, bardzo możliwe, że z nazwą Sharknado spotykacie się pierwszy raz. Jest to film katastroficzny opowiadający o następstwach trąby morskiej, która powyciągała z oceanu rekiny i wyrzuciła je na ulicach Los Angeles. Widzę nadzieję w waszych oczach, ale nie, niestety nie jest to komedia, tylko film tak słaby, że aż stał się kultowy. No, troszkę kultowy – za kilka lat raczej mało kto będzie o nim pamiętać. Oby.

Ale oczywiście przedmiotem newsa nie jest kino klasy B, a gra na podstawie Sharknado, która niedługo straszyć będzie nasze urządzenia z systemem iOS. Będzie to endless runner, więc raczej nie uda się popsuć jej tak, żeby była gorsza od pierwowzoru.

Produkcją zajmuje się studio Other Ocean, które ostatnio wydało NBA Rush – grę, której krótki opis brzmi identycznie, jak opis filmu Kosmiczny Mecz. Nie będziemy, rzecz jasna, tylko biegać – w ręku dzierżyć mamy miecz lub piłę mechaniczną, którą rozprawiać się będziemy z wygłodniałymi drapieżnikami.

Nie podano daty premiery gry, jednak ma się ona ukazać jeszcze przed Sharknado 2 (tak, powstał sequel), które wyemitowane zostanie 30 lipca.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje