Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Shadow Bug już dostępne

Reklama

Gra o zabójczym robaku.

Na smartfonach i tabletach zadebiutowało Shadow Bug – platformówka kładąca silny nacisk na akcję. Produkcja miała ukazać się jeszcze w ubiegłym roku, ale najwidoczniej odpowiedzialnym za projekt developerom z niezależnego studia Muro nie udało się zrealizować pierwotnych planów.

W grze użytkownicy przejmują kontrolę nad tytułowym mrocznym robakiem. Niegroźny z pozoru Insekt dysponuje dwoma mieczami, które służą mu do rozprawiania się z napotykanymi przeciwnikami.

Mechanizmy rozgrywki są nietypowe – bohater nie potrafi skakać i może poruszać się tylko w prawo lub lewo. Jeśli natomiast gracze chcą zaatakować wybranego wroga, wystarczy wskazać go palcem, a protagonista wyprowadzi odpowiedni cios.

Walka to jednak nie wszystko. Na poszczególnych planszach twórcy poustawiali wiele zróżnicowanych przeszkód, które należy ominąć. Należy się jednak wykazać przy tym sporą dozą zręczności.

Przejście każdego etapu oceniane jest w trójstopniowej skali. Przy wystawianiu ostatecznej noty brana jest liczba zdobytych punktów (w czasie zabawy trzeba zbierać świecące kulki), a także czas, w którym ukończono dany poziom.

Shadow Bug można nabyć za pośrednictwem cyfrowego sklepu AppStore, w którym produkcja kosztuje 3,99 euro. Na chwilę obecną nie wiadomo czy tytuł kiedykolwiek pojawi się na urządzeniach z Androidem.

Na deser – najnowszy zwiastun gry.

Shadow Bug - pobierz z App Store

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje