Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Shadow Blade: Reload ukaże się „w ciągu najbliższych tygodni”

Reklama

 

Odświeżona wersja tytułu sprzed dwóch lat.

Shadow Blade to wydana na początku 2014 roku na urządzeniach mobilnych produkcja opracowana przez niezależne studio Dead Mage. W ubiegłym roku na PC pojawiła się odświeżona wersja gry, niestety okazało się, że na edycję przygotowaną z myślą o smartfonach i tabletach trzeba było poczekać nieco dłużej. Wkrótce jednak ujrzy światło dzienne.

Tytuł jest dwuwymiarową platformówką, w której użytkownicy wcielają się w Kuro – młodego ninję chcącego szkolić się pod okiem ostatniego żyjącego mistrza. Bohater może rozpocząć trening, ale tylko jeżeli będzie wykonywał zlecane przez mentora zadania. I w tym właśnie pomagają protagoniście gracze.

W nowej wersji gry twórcy odświeżyli oprawę graficzną, a także dodali kilka niedostępnych wcześniej mechanizmów rozgrywki. Niestety w wydaniu mobilnym zabraknie edytora poziomów, który znalazł się w edycji PC-towej.

Konkretna data premiery Shadow Blade: Reload nie jest na razie znana. Przedstawiciele odpowiedzialnej za wydanie gry firmy Crescent Moon poinformowali jednak za pośrednictwem Twittera, że produkcja została wysłana do akceptacji administratorom sklepu AppStore. A to oznacza, że tytuł powinien pojawić się na iUrządzeniach w ciągu kilku najbliższych tygodni.

Poniżej znajdziecie jeden ze zwiastunów odświeżonej edycji gry.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje