Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Seria Sacred wylądowała na smartfonach i tabletach

2274112 2274112

Reklama

Mobilna odsłona cyklu.

Sacred to popularna na PC seria hack’n’slashy osadzona w krainie fantasy o nazwie Ancaria. Kilka dni temu zadebiutowała nowa odsłona cyklu, tym razem jednak przygotowana z myślą o urządzeniach mobilnych – Sacred Legends.

Fabuła nie należy do skomplikowanych – kierując wybranym bohaterem musimy powstrzymać demonicznych lordów przed podbiciem królestwa. Do naszej dyspozycji oddano trzy zróżnicowane klasy postaci, każda wyposażona jest zaś w unikalne dla siebie zdolności.

W trakcie rozgrywki przemieszczamy się po niewielkich lokacjach, w których należy pokonać pojawiających się na drodze protagonisty przeciwników. Rozprawiać się z wrogami można przy tym samotnie lub we współpracy z innym użytkownikiem.

Warto jednocześnie zaznaczyć, że poszczególne pojedynki toczą się w czasie rzeczywistym. W produkcji znalazła się również opcja toczenia walk z pozostałymi graczami, które można rozegrać też w wariancie asynchronicznym.

Sacred Legends opiera się na modelu F2P, co oznacza, ze grać można za darmo, ale w tytule znalazły się opcjonalne mikropłatności. Grę pobrać można bezpłatnie z poziomu cyfrowych sklepów AppStore oraz Google Play.

Poniżej znajdziecie najnowszy trailer produkcji, opublikowany z okazji premiery.

Sacred Legends - pobierz z App Store

Sacred Legends - pobierz z Google Play

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje