Reklama

Sequel gry Galcon spróbuje podbić serca fanów na Kickstarterze

Prawdopodobnie większość z was nigdy nie słyszała o kosmicznym RTS-ie o nazwie Galcon. Są jednak ludzie, którzy z niecierpliwością oczekują drugiej odsłony tej dynamicznej, kolorowej produkcji.

Zdecydowanie największym fanem Galconu jest jego twórca - Phil Hassey, który rozwija swoją produkcję od wielu lat. Konkretnie nieprzerwanie od 1995 roku, kiedy to Galcon zadebiutował na rynku. W ciągu wielu lat ulepszeń gra zmieniła się nie do poznania, a Hassey doprowadził nawet do powstania specjalnej wersji mobilnej, wspierającej systemy operacyjne iOS i Android.

Reklama

Jakiś czas temu Hasseyowi wymarzył się jednak następca Galconu, zaangażowanego twórcy nie stać jednak na sfinansowanie całego projektu, dlatego też zwrócił się do fanów z prośbą o pomoc. Na Kickstarterze pojawiła się niedawno strona gry Galcon 2: Galactic Conquest. Hassey chciałby zebrać 23 099 dolarów do siódmego stycznia.

Twórca zapewnia, że jego celem jest stworzenie rozbudowanej, darmowej produkcji w wersjach na PC, Maci, system operacyjny iOS oraz urządzenia mobilny firmy Apple i high-endowe maszyny z Androidem. Galcon 2 ma oferować kilka rozbudowanych trybów rozgrywki, system doboru przeciwników online, system trofeów i wsparcie dla klanów. Miejmy nadzieję, że Hassey osiągnie sukces - z pewnością wieloma latami ciężkiej pracy na niego zasłużył.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy