Reklama

Ściganie kosmicznych kryminalistów w Space Marshals 2

Strzelanka z opcją cichego działania.

Wydane w ubiegłym roku Space Marshals okazało się dużą pozytywną niespodzianką. Dlatego też twórcy gry ze studia Pixelbite Games postanowili pójść za ciosem i rozpoczęli prace nad kontynuacją, która przed weekendem zawitała na urządzenia mobilne.

Ponownie wcielamy się w Burtona – kosmicznego szeryfa ścigającego różnego rodzaju oprychów, rozsianych po galaktyce. W sumie do przejścia jest 20 zróżnicowanych misji przygotowanych przez twórców.

Nie zmieniły się znacząco podstawowe mechanizmy rozgrywki. Gra jest strzelanką z wydarzeniami ukazanymi w rzucie izometrycznym, ale rozprawiając się z wrogami, niekoniecznie musimy dokonać rozwałki. Wręcz przeciwnie – możemy zdecydować się na ciche działania. Przed każdym zadaniem dobieramy odpowiednie wyposażenie – dostępnych jest ponad 70 broni.

Reklama

Warto też zaznaczyć, że w przeciwieństwie do pierwszej części, Space Marshals 2 jest tytułem pełnopłatnym. Produkcję można nabyć za pośrednictwem cyfrowego sklepu AppStore, w którym kosztuje 5,99 euro. Na razie nie wiadomo, kiedy gra pojawi się na urządzeniach z Androidem, ale jest to raczej kwestia czasu.

Poniżej znajdziecie najnowszy trailer strzelanki, opublikowany z okazji premiery.

Space Marshals 2 - pobierz z App Store

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy