Reklama

Samurai II: Vengeance - mamy do czynienia z hitem?

Musimy mieć naprawdę dobry powód, aby wydać 10 złotych na grę na smartfony. Podamy wam jeden: to Samurai II: Vengeance!

Studio Madfinger Games stworzyło produkcję doskonałą. Naprawdę, już dawno żadna gra nie olśniła tak bardzo jak Samurai II: Vengeance. Przepiękna, komiksowa grafika i rewelacyjny, wciągający gameplay gwarantują niezwykłe emocje, mimo mało oryginalnej fabuły. W największym skrócie: wcielamy się w niejakiego Daisuke, a naszym celem jest zemścić się na czarnym charakterze o imieniu Orochi. Rozwijamy zatem statystyki i umiejętności naszego bohatera, a przed nami całe zastępy wrogich samurajów stojące na drodze.

Reklama

Na szczególną uwagę zasługuje także oprawa audio: niezwykle realistyczne udźwiękowienie, w tym zapadające w pamięć okrzyki wojowników, dzięki którym czuje się fantastyczny klimat, jaki udało się stworzyć deweloperom. 

Sama rozgrywka stoi na bardzo wysokim poziomie, charakterystycznym dla najlepszych slasherów, a sterowanie jest intuicyjne i wygodne. Czego chcieć więcej? 10 złotych to bardzo dużo jak na grę mobilną. Po uruchomieniu Samurai II: Vengeance kwota ta nie wydaje się jednak w żaden sposób wygórowana, a wręcz śmiesznie niska. 

Grę pobierzecie zarówno z App Store, jak i Google Play.

Poniżej znajdziecie trailer gry:

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy