Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Rust Bucket zadebiutowało na urządzeniach mobilnych

Reklama

Eksplorowanie poziomów.

Znani z takich produkcji, jak Magic Touch: Wizard for Hire czy Silly Sausage in Meat Land developerzy ze studia Nitrome nie próżnują. Kilka dni temu na platformach mobilnych pojawił się następny opracowany przez nich projekt – Rust Bucket.

Gra jest dungeon crawlerem, co oznacza, że zadaniem graczy jest eksplorowanie kolejnych, rozległych poziomów. Każdy z nich pilnowany jest przy tym przez zastępy różnego rodzaju przeciwników i naszpikowany jest zmyślnymi pułapkami, które trzeba ominąć.

Rozgrywka toczy się w turach, a co za tym idzie, użytkownicy muszą ostrożnie planować swoje kolejne ruchy. W trakcie zabawy pomocne mogą okazać się znajdowane na planszach wyposażenie. Uwagę zwraca też przyjemna dla oka kolorowa oprawa graficzna.

Rust Bucket opiera się na modelu F2P, a to zaś oznacza, że grać można za darmo. Co ciekawe, w przeciwieństwie do wielu innych tego typu tytułów w produkcji zabrakło mikropłatności. Twórcy zarabiają na wyświetlanych reklamach, które można wyłączyć za drobną opłatą.

Grę pobierzecie bezpłatnie z poziomu cyfrowych sklepów AppStore oraz Google Play. Poniżej znajdziecie zwiastun projektu opublikowany przy okazji jego premiery.

Rust Bucket - pobierz z App Store

Rust Bucket - pobierz z Google Play

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje