Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Roll’d zmierza na iOS

Reklama

Bardzo nietypowy przedstawiciel gatunku endless runnerów.

Zasady rozgrywki w grach typu endless runner są bardzo proste. Określona postać biegnie sama po zaprojektowanej przez twórców trasie, a zadanie gracza sprowadza się do wciskania w odpowiednim momencie wirtualnych przycisków na ekranie dotykowym, by postać omijała poustawiane na drodze przeszkody.

W powstającym w studiu MGP Roll’d będzie zupełnie inaczej. Produkcja jest endless runnerem, ale w przeciwieństwie do wielu innych tytułów z tego gatunku użytkownik nie będzie w niej sterował głównym bohaterem.

Twórcy gry postanowili bowiem oddać graczom kontrolę nad… trasą. Zabawa polegać ma bowiem na manipulowaniu torem, po którym biec będzie postać, tak aby ta mogła pokonać jak najdłuższy odcinek. Uzyskane wyniki zapisywane mają być w rankingach sieciowych, dzięki czemu będzie można porównywać je z rezultatami znajomych. Każdy poziom ma być z kolei inspirowany inną kultową produkcją.

Roll’d ma ukazać się jeszcze w tym miesiącu, aczkolwiek konkretna data premiery nie jest jeszcze znana. Tytuł zawitać ma na iOS i niestety nie wiadomo, czy kiedykolwiek pojawi się na urządzeniach z Androidem. Poniżej znajdziecie jego najnowszy trailer.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje