Reklama

Rhythm of Fighters stało się darmowe

Jeśli kupiliście grę wcześniej, dostaniecie spory bonus.

Historia zna już takie przypadki – gra lub inny produkt ukazuje się, kupuje ją trochę osób, ale najwyraźniej za mało, bo krótko po premierze spada jej cena. Jeśli zaś mowa o grach mobilnych, to często spadek aż do zera. Tak stało się na przykład Rhythm of Fighters. Gra kosztowała kilka złotych, ale widocznie nie cieszyła się odpowiednio dużym zainteresowaniem, bo SNK postanowiło dodać do niej reklamy i zbić cenę do samego dna. Gra dostępna jest teraz za darmo, co może zdenerwować ludzi, którzy zdecydowali się wcześniej wydać na nią pieniądze.

Reklama

Może, ale nie musi – SNK postanowiło bowiem wynagrodzić wierność najbardziej zagorzałym fanom i każdy, kto zapłacił za grę zanim stała się darmowa dostanie kilka paczek DLC: King of FIghters Selection Volume 2, Real Bout, Recommend i miks Rhythm of Fighters. Razem kosztują one około 36 złotych, więc to całkiem niezłe zadośćuczynienie.

Problem tylko w tym, że gra musi rozpoznać, że macie jakiegoś sejwa sprzed przeceny. Jeśli więc zdążyliście ją usunąć lub nawet jej nie odpaliliście, prawdopodobnie nie dostaniecie niczego.

Rhythm of Fighters - pobierz z App Store

Rhythm of Fighters - pobierz z Google Play

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje