Reklama

Rewelacyjna produkcja made in Wrocław!

Dzięki ogromnej popularności smartfonów i tabletów niektóre gatunki gier przeżywają złotą erę, inne zaginęły w pomroce dziejów.

Reklama

Do tej pierwszej kategorii należy bezdyskusyjnie podgatunek strategii czasu rzeczywistego - tower defense!

W App Store i Google Play znajdziemy setki przedstawicieli tego efektownego gatunku, co powoduje naturalnie, że wiele z nich kompletnie nie nadaje się do polecenia. Spośród tych, które ociekają wręcz miodem i wciągają na długie godziny, wyróżnia się szczególnie jedna, ciesząca tym bardziej, że stworzyli ją nasi rodacy!

Fantasy Kingdom Defense HD studia Tequila Mobile z siedzibą we Wrocławiu.

Produkcja, której głównym designerem jest znany fanom gier mobilnych Beniamin Durski, nie próbuje przekonać do siebie użytkowników za pomocą unikalnych rozwiązań, skomplikowanej mechaniki gry, pokręconej fabuły lub własnymi zasadami gry. Fantasy Kingdom Defense HD stawia na prostotę, a dzięki doskonałemu wykonaniu we wszystkich aspektach podbija serca graczy na całym świecie.

Naszym zadaniem jest zatem obrona średniowiecznego zamku przed hordami nacierających nań potworów. Aby osiągnąć cel, wynajmujemy i ustawiamy w odpowiednich miejscach nieustraszonych wojaków. Twórcy przygotowali sześć typów bohaterów, różniących się od siebie sposobem walki i statystykami, mamy więc dostęp do klasycznych, "erpegowych" klas postaci, takich jak Rycerz, Łucznik lub Mag. Do rekrutacji służy złoto, diamenty natomiast wydajemy na rozmaite usprawnienia, które możemy zamontować w naszej twierdzy. Jak łatwo się domyślić, jako że Fantasy Kingdom Defense HD jest produkcją darmową, drogocenne kamienie zakupimy dokonując przelewów na konto wskazane przez autorów...

Na szczęście zwycięstwo da się osiągnąć zupełnie za darmo - to kolejna z zalet jednej z najlepszych gier dostępnych zarówno w App Store, jak i w Google Play. Najważniejsze z nich jednak to niesamowita miodność oraz przepiękna, bajkowa grafika, która przypadnie do gustu użytkownikom w każdym wieku. Zbalansowana rozgrywka, która wciąga na długie godziny z przymrużeniem oka podchodzi do zagadnienia przemocy, a dwa tryby rozgrywki (fabularny i survival) sprawiają, że produkcja studia Tequila Mobile na długo zagości na naszych urządzeniach!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy