Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Replica pojawi się na urządzeniach mobilnych

Reklama

Przeszukiwanie telefonu terrorysty.

Replica to najnowsza produkcja opracowana przez koreańskiego projektanta o pseudonimie Somi. Na początku tego miesiąca została wydana na PC, ale jej twórca ujawnił, że zamierza przenieść ją także na urządzenia mobilne.

Tytuł jest interaktywną opowieścią, choć pod względem formy różni się od innych tego typu gier. Nie jest to tak zwana „tekstówka” – po rozpoczęciu zabawy naszym oczom ukazuje się ekran wirtualnego telefonu, po którym możemy swobodnie nawigować.

Okazuje się, że urządzenie należy do osoby podejrzanej o terroryzm. Naszym zadaniem jest przeszukanie zawartości sprzętu w poszukiwaniu dowodów – sprawdzamy między innymi treść SMS-ów oraz historię połączeń. Zdobyte informacje układają się w spójną opowieść. Co ciekawe, przygotowano aż 13 różnych zakończeń.

Konkretna data premiery Replici w wersji na urządzenia mobilne nie jest na razie znana, ale powinna ukazać się jeszcze w tym roku. Dokładnych platform nie podano, ale najprawdopodobniej gra pojawi się na sprzętach z iOS oraz Androidem.

Na deser – jeden ze zwiastunów produkcji.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje