Reklama

Red Story - Little Red Riding Hood nowym projektem jednego z twórców Rayman Origins

Premiera w lipcu.

Przed weekendem zaprezentowano nową produkcję, tworzoną z myślą o urządzeniach mobilnych: Red Story – Little Red Riding Hood. Projekt powstaje w studiu Bekko, z którym związana jest Floriane Marchixe, artystka zaangażowana niegdyś w prace nad Rayman Origins.

Szczegółów na temat gry ujawniono na razie nie wiele. Pewnym jest, że wcielimy się w tytułowego Czerwonego Kapturka. Bohaterka przemierza „lasy, rzeki i góry”, by ostrzec babcię przed nadciągającym niebezpieczeństwem. Po drodze zmierzy się z różnymi przeciwnikami, w tym wilkami i trollami.

Reklama

Tak jak w mobilnych produkcjach z Raymanem, protagonistka poruszać ma się automatycznie. Do naszych zadań będzie wciskanie odpowiednich przycisków, by dziewczyna omijała pojawiające się na ekranie przeszkody oraz wrogów. Oprawa graficzna – siłą rzeczy – nawiązywać ma do platformówki Ubisoftu.

Dokładna data premiery Red Story – Little Red Riding Hood nie jest na razie znana. Produkcja ma jednak ukazać się w lipcu na iOS. Na razie nie wiadomo czy kiedykolwiek pojawi się na urządzeniach z Androidem. Poniżej znajdziecie najnowszy zwiastun gry (niestety po francusku).

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy