Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Rebuild 3: Gangs of Deadsville już jest

Reklama

Lepiej późno niż wcale.

Miało być w pierwszej połowie sierpnia, ale wygląda na to, że coś poszło nie tak. Niezależna projektantka Sarah Northway dopiero teraz wypuściła trzecią odsłonę rozwijanej przez siebie mobilnej serii Rebuild.

Podobnie jak wcześniejsze odsłony cyklu, produkcja jest strategią ekonomiczną. Po raz kolejny zadaniem użytkowników jest odbudowa miasta, które zostało zniszczone w trakcie inwazji łaknących świeżych mózgów zombiaków.

Rewitalizacja miejscowości nie ogranicza się jednak tylko do wzniesienia odpowiednich budynków. Gracze muszą też bowiem odtworzyć lokalną społeczność, co oznacza, że trzeba między innymi spróbować powołać nowe władze miasteczka, a także uzupełnić zapasy żywności.

Twórcy przygotowali w sumie 30 misji do wykonania, a każda z nich jest na swój sposób unikalna. Udało się to osiągnąć, dzięki temu, że zarówno metropolia, jak i poszczególne wydarzenia, które będą w niej występować, generowane są losowo. Poza tym mieszkańcy miasta dysponują charakterystycznymi dla siebie umiejętnościami, z każdym z nich związana jest też jakaś historia.

Rebuild 3: Gangs of Deadsville znaleźć można w cyfrowych sklepach AppStore, a także Google Play. Produkcję wyceniono w nich odpowiednio na 4,99 euro oraz 20,73 zł. Na deser – jeden ze zwiastunów gry.

Rebuild 3: Gangs of Deadsville - pobierz grę z App Store

Rebuild 3: Gangs of Deadsville - pobierz grę z Google Play

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje