Raz jeszcze możemy pościgać się jako Sonic i przyjaciele

Spóźniony prezent świąteczny od Segi to drugie na urządzeniach mobilnych, a ósme ogółem wyścigi z Soniciem w roli głównej. Czym Transformed różni się od swojego poprzednika?

Wśród gier inspirowanych Mario Kart, w których za sterami małych samochodzików nie tylko potyczkujemy się z powydziwiałymi trasami, ale też bezpośrednio przeszkadzamy pozostałym zawodnikom, Sega All-Stars Racing zawsze miało swoje zaszczytne miejsce. Urządzenia mobilne nie są tu wyjątkiem - do kieszeni graczy wyścigi Segi trafiły po raz pierwszy dwa lata temu i przekonały do siebie całe rzesze użytkowników.

Reklama

Do nowej odsłony Sonic & All-Stars Racing doklejono słówko "Transformed", co zobowiązuje do innowacji - od teraz samochodziki bohaterów Segi potrafią przeistaczać się w maszyny pływające i latające. Trasy poprzetykano więc jeziorkami, rzeczkami i przepaściami, dopracowano też rozpryski wody i widowiskowe smugi pozostawiane przez odrzutowe samolociki Sonika i jego kompanów. Specjalnie dla użytkowników urządzeń mobilnych przygotowano też tryb World Tour oraz codzienne i cotygodniowe wyzwania.

Odwieczne pytanie dotyczące samochodówek od Segi - dlaczego najszybszy jeż świata po prostu nie pobiegł? - pozostaje bez odpowiedzi, ale jeżeli polubiliście pierwszą samochodówkę z Sonikiem na urządzeniach mobilnych, Transformed też powinno się wam spodobać. Gra dostępna jest zarówno ona iOS, jak i Androida, a kosztuje 4,49 euro / 18,59 zł.

Sonic & All-Stars Racing Transformed - pobierz z App Store

Sonic & All-Stars Racing Transformed - pobierz z Google Play

INTERIA.PL
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy