Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Random Fighters już dostępne

Reklama

Bijatyka połączona... z grą logiczną.

Miks bijatyki i gry logicznej? Brzmi niedorzecznie, ale na taki szalony pomysł zdecydowali się developerzy z niezależnego studia Whootgames, którzy wypuścili właśnie opracowane z myślą o urządzeniach mobilnych Random Fighters.

Produkcja jest zwykłą bijatyką. Przynajmniej z pozoru, bo okazuje się, że gracz nie ma w niej bezpośredniej kontroli nad wojownikiem. Poszczególne ciosy wyprowadza się poprzez... odszukiwanie i dopasowywanie ukrytych na niewielkim polu ikon. Postać użytkownika dysponuje kilkoma rodzajami ataków, w tym normalnymi i specjalnymi. Dodatkowo bohatera można w trakcie rozgrywki dopasowywać do własnych potrzeb, dobierając mu nie tylko zestawy ruchów, ale i zmieniając jego wygląd zewnętrzny.

Twórcy gry przygotowali trzy tryby rozgrywki. Głównym jest kampania fabularna, w której gracze pomagają swojemu wojownikowi w zdobyciu mistrzostwa i zapisaniu się złotymi literami w historii. Z kolei w Survival Mode użytkownicy biorą udział w serii następujących po sobie starć, po których tylko część utraconego przez protagonistę zdrowia się regeneruje - celem jest przetrwanie jak najdłużej. Ostatnim wariantem jest opcja toczenia sieciowych walk z innymi osobami.

Random Fighters oparte jest na modelu F2P, co oznacza, że grać można za darmo, ale w produkcji nie zabrakło mikropłatności. Grę pobierzecie bezpłatnie z poziomu cyfrowego sklepu Google Play. Poniżej znajdziecie jeden ze zwiastunów tytułu.

Random Fighters - pobierz z App Store

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje