Reklama

Raids of Glory debiutuje na iOS

2272405 2272405

Gra o piratach w stylu Clash of Clans.

Clash of Clans cieszy się ogromną popularnością na platformach mobilnych – nic więc dziwnego, że wielu developerów stara się pójść śladem ekipy ze studia Supercell. Kolejną produkcją w stylu tej popularnej gry jest Raids of Glory, które zawitało na iOS.

Zasady rozgrywki powinni być większości z was znane – głównym zadaniem jest zbudowanie bazy, rekrutacja żołnierzy i walka z armiami innych użytkowników lub sztucznej inteligencji. W przeciwieństwie jednak do Clash of Clans, gracze przejmują kontrolę nie nad zwykłymi wojskowymi, a nad piratami. W produkcji wydanej nakładem firmy Chillingo to oni odgrywają bowiem główną rolę.

Reklama

W Raids of Glory znalazła się też kampania fabularna, w której należy rozprawić się z wrogo nastawionym ugrupowaniem Reeking Rogue. W czasie zabawy można też eksplorować trójwymiarową wyspę, na której toczy się akcja gry. Nie zabrakło też elementów RPG – poszczególnych piratów można ulepszyć. Developerzy nie zapomnieli również o skarbach, które można wykraść innym graczom.

Produkcja studia Nitro Games dostępna jest za darmo, aczkolwiek znalazły się w niej mikropłatności w formie nabywanych za prawdziwe pieniądze czaszek, które można przeznaczyć na dodatkowe przedmioty. Raids of Glory można pobrać bezpłatnie z poziomu cyfrowego sklepu AppStore. Niestety nie wiadomo, czy kiedyś tytuł pojawi się na Androidzie.

Poniżej znajdziecie jeden z najnowszych zwiastunów gry.

Raids of Glory - pobierz z App Store

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje