Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Radiation Island dostępne na iOS

Reklama

Zombie na tropikalnej wyspie. Nie, to nie Dead Island.

Stworzony przez Techland Dead Island nie jest może grą wybitną, ale odniosła sukces (jest jedną z najlepiej sprzedających się polskich produkcji). Nic więc dziwnego, że niektórzy developerzy postanowili pójść śladem wrocławskiego studia. Tak jak ekipa Atypical Games, która postanowiła opracować mobilny tytuł garściami czerpiący z dzieła Polaków, w efekcie czego powstało Radiation Island.

Gracze wcielają się w bohatera, który w wyniku nieudanego eksperymentu przeprowadzonego w laboratoriach Philadelphia Experiment zostaje przeniesiony do innego wymiaru. W alternatywnym świecie doszło do katastrofy nuklearnej, w efekcie której ludzie zamienili się w zombie. Zadaniem użytkowników jest więc wydostanie się z pułapki i powrót do własnego uniwersum. Rozgrywka polega nie tylko na unikaniu żywych trupów, ale także na gromadzeniu jedzenia i odkrywaniu sekretów tajemniczego świata. Należy jednak uważać, bo na bohatera czyhają nie tylko zombiaki, ale też ukrywające się w lasach zwierzęta. Dodatkowo w grze znalazły się różnego rodzaju radiacje i rzeki pełne drapieżnych krokodyli.

Radiation Island składa się z kampanii fabularnej dla pojedynczego gracza – jej ukończenie odblokowuje dostęp do trybu multiplayer, w którym użytkownicy walczą z innymi żywymi osobami. Produkcję można kupić w cyfrowym sklepie AppStore za 2,99 euro. Niestety nie wiadomo czy pojawi się kiedykolwiek na Androidzie.

Poniżej znajdziecie jej najnowszy trailer.

Radiation Island - pobierz z App Store

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje