Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Raceline CC debiutuje na urządzeniach mobilnych

Reklama

Ściganie na motocyklu z perspektywy FPP.

Na urządzeniach mobilnych zadebiutował najnowszy projekt studia Rebellion – Raceline CC. To produkcja, która powinna przypaść do gustu miłośnikom motocykli – jest bowiem grą wyścigową, w której zasiadamy za sterami jednośladów.

Użytkownicy biorą w niej udział w nielegalnych wyścigach ulicznych. Haczyk tkwi w tym, że w przeciwieństwie do wielu innych tego typu produkcji, gracze obserwują akcję z perspektywy pierwszej osoby. Nawigowanie pojazdem nie należały więc do łatwych.

Szczególnie, że maszyna potrafi rozwinąć naprawdę wysokie prędkości. W walce z rywalami skorzystać można jednak z kilku dodatkowych sztuczek pokroju drifta, które pozwalają wyprzecić oponenta. Poza tym samo sterowanie nie jest zbytnio skomplikowane – oparto je na pacaniu jednym palcem w ekran dotykowy.

Oczywiście wraz z wygrywaniem kolejnych zmagań, użytkownicy zarabiają pieniądze, za które mogą modyfikować posiadane motocykle i dokupować części poprawiające osiągi jednośladów. A gdyby komuś zabrakło funduszy, może zdobyć dodatkową kasę nawiązując współpracę ze sponsorami, którzy zwracają uwagę na gracza po tym, jak osiąga on następne sukcesy.

Raceline CC bazuje na modelu F2P, co oznacza, że grać można za darmo, choć należy liczyć się z mikropłatnościami. Tytuł pobrać można bezpłatnie z poziomu cyfrowego sklepu AppStore (uwaga – do działania wymaga najnowszego systemu iOS 9). Na razie nie wiadomo czy kiedykolwiek trafi na urządzenia z Androidem.

Raceline CC - pobierz grę z App Store

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje