Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Puzzle Craft 2 już dostępne

Reklama

Polskie połączenie gry logicznej ze strategią ekonomiczną.

Na platformach mobilnych zadebiutowała kolejna polska produkcja. Tym razem pojawiło się na nich Puzzle Craft 2 – kontynuacja wydanej w 2012 roku gry, która jest jedną z najpopularniejszych rodzimych gier na smartfonach i tabletach.

Twórcy tytułu z warszawskiego studia ATGames w swoim najnowszym projekcie nie odbiegają zbytnio od tego, co zaprezentowali nam w poprzedniej części cyklu. Produkcja nadal jest więc połączeniem strategii ekonomicznej z grą logiczną w stylu Puzzle Questa.

Akcja osadzona jest w wymyślonym przez autorów świecie fantasy, a gracze stają na czele małej wioski. Oczywiście głównym zadaniem jest jej rozbudowa i zamiana w tętniącą życiem metropolię. Z czasem można też wejść w posiadanie dodatkowych grodów.

Tak jak w innych tego typu produkcjach, zabawa sprowadza się do stawiania nowych budynków, rozwijania technologii oraz gromadzenia surowców niezbędnych do przeprowadzania większości prac. Tyle tylko, że robimy to dopasowując różnego rodzaju symbole.

Podobnie jak w Puzzle Quest, należy połączyć ze sobą w jednej linii co najmniej trzy obiekty tego samego typu, dzięki czemu dostaniemy znacznie bardziej cenniejszy przedmiot. Zestawienie ze sobą traw sprawi, że pojawi się zboże, natomiast zboże może przekształcić się w marchew, a ta w świnię. I tak dalej.

Puzzle Craft 2 oparte jest na modelu F2P, co oznacza, że grać można za darmo, choć trzeba liczyć się z mikropłatnościami. Grę pobierzecie bezpłatnie za pośrednictwem cyfrowego sklepu AppStore. W planach jest również wersja na Androida, ale jej data premiery nie jest znana.

Poniżej znajdziecie jeden ze zwiastunów produkcji.

Puzzle Craft 2 - pobierz z App Store

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje