Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Punch Club spiracno ponad 1,5 miliona razy

Reklama

Garść niecodziennych statystyk.

Punch Club to wydany pod koniec stycznia symulator sportowca, uprawiającego sporty walki. Wydawca gry, firma TinyBuild Games, ujawnił intrygujące dane, z których wynika, że tytuł jest popularny… wśród piratów.

Okazuje się, że dotychczas produkcję pobrano nielegalnie 1.6 miliona razy. Najwięcej na PC, bo aż 1,137 miliona razy. Wersję mobilną ściągnięto natomiast 514 tysięcy razy.  Co ciekawe, najwięcej pirackich kopii na smartfonach i tabletach pochodziło z wydania na Androida.

Tak duża liczba nielegalnych pobrań nie przeszkodziła jednak grze w odniesieniu sukcesu. Na początku miesiąca jej twórcy pochwalili się, że wygenerowała dotychczas 2 miliony dolarów. Nie powinno to jednak dziwić – z danych udostępnionych przez TinyBuild Games wynika, że odsetek dochodów, jakie produkcja wygenerowała, i liczby osób, które spiraciły tytuł, był podobny.

Punch Club można nabyć za pośrednictwem cyfrowych sklepów AppStore oraz Google Play. Gra została w nich wyceniona na odpowiednio 4,99 euro oraz 19,99 zł. Warto przypomnieć, że niedawno produkcja otrzymała darmowe rozszerzenie The Dark Fist.

Punch Club - pobierz z App Store

Punch Club - pobierz z Google Play

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje