Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Przybliżona data premiery Pinstripe

Reklama

Gra ukaże się w tym roku.

Pinstripe jest najnowszym projektem artysty Thomasa Brusha, który funkcjonuje, jako jednoosobowe studio Atmos Games. Developer ujawnił przybliżoną datę gry opracowywanej z myślą o urządzeniach mobilnych.

Z opublikowanych dotąd materiałów wynika, że produkcja wyróżniać się będzie klimatem. Użytkownicy wcielą się w niej w mężczyznę, który wyrusza na poszukiwania zaginionej żony. W trakcie podróży trafi do kilku ciekawych i różnorodnych lokacji.

Nie obejdzie się przy tym bez rozwiązywania przygotowanych przez Brusha zagadek, a także w walki z napotykanymi przeciwnikami. W starciu z tymi ostatnimi bohater skorzysta z garłacza, który znajdzie się na jego wyposażeniu.

Produkcja cechować się ma ładną oprawą wizualną. Poszczególne poziomy i modele postaci (oraz wrogów) są ponoć ręcznie rysowane przez Brusha. Efekt jest bardzo dobry, co możecie zobaczyć na poniższym trailerze.

Projektant ujanwił, że Pinstripe ukaże się na iUrządzeniach w październiku tego roku, choć dokładnego terminu nie podał. Wcześniej gra zawita na PC, gdzie będzie dystrybuowana za pośrednictwem Steama. Nie wiadomo czy pojawi się kiedykolwiek na Androidzie.

A na deser – wspomniany zwiastun.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje