Reklama

Premiera Puzzle Fleet na Androida, wersja iOS wkrótce

Tequila Games informuje o premierze Puzzle Fleet, przeznaczonej dla pojedynczego gracza gry logicznej.

Aplikację można już pobrać z Google Play na urządzenia z systemem operacyjnym Android. Wersja na iPhone’a oraz iPada ukaże się natomiast w nadchodzących tygodniach.

Puzzle Fleet to gra logiczna o zawrotnym tempie, w której celem gracza jest odnalezienie wszystkich ukrytych na planszy statków korzystając  z podpowiedzi w formie cyfr. Rozgrywka jest wzorowana na nonogramach (zagadkach logicznych spopularyzowanych przez Picross oraz Pictlogica Final Fantasy) oraz na klasycznej, analogowej grze w statki. Projektanci z Tequila Games odświeżyli jednak oryginalną formułę, wprowadzając do tytułu nowe zasady.

Reklama

"Na swój sposób, Puzzle Fleet to powrót do korzeni dla Tequila Games" - mówi Radek Smektała, producent Puzzle Fleet. "Gra jest prosta, ale wciągająca, przystępna dla graczy w każdym wieku, tak jak nasze starsze tytuły" - dodaje.

Puzzle Fleet jest swojego rodzaju spin-offem BattleFriends at Sea, przeznaczonej dla wielu graczy adaptacji papierowych Statków. W przeciwieństwie do BattleFriends, Puzzle Fleet zostało zaprojektowane z myślą o samotnych graczach, ale tytuł zawiera międzynarodowy ranking, w ramach którego użytkownicy mogą się ścigać o koronę pierwszeństwa.

Puzzle Fleet - pobierz z Google Play

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje