Premiera Exiles już jutro

Futurystyczne RPG od twórców Ravensword ukaże się niestety na razie tylko na Androidzie.

Exiles to nowa produkcja od studia Crescent Moon, które posiadaczom smartfonów i tabletów powinno być znane przede wszystkim z serii RPG-ów Ravensword. Kolejna gra ekipy także jest rolplejem, tym razem jednak jego akcja osadzona jest nie w świecie fantasy, a w niedalekiej przeszłości.

Gracze wcielają się w elitarnego żołnierza (wybrać będzie można jedną spośród trzech klas postaci), który trafia na odległą kolonię. W trakcie rozgrywki zostaje uwikłany w spisek, w którym pojawiają się m.in. zjawisko niewolnictwa i tajemniczy wirus. Nie brakuje również wielu kosmitów do wyeliminowania, a także dużego i otwartego świata do zwiedzenia oraz cyklu dobowego. Na uwagę zasługuje także oprawa graficzna, która – jeśli wierzyć udostępnionemu zwiastunowi (znajdziecie go poniżej) – będzie stać na dość wysokim poziomie.

Reklama

Przedstawiciele studia Crescent Moon ujawnili, że Exiles ma się ukazać 18 grudnia – tego dnia gra trafi do cyfrowego sklepu Google Play. Niestety na razie nie wiadomo, kiedy produkcja pojawi się na iOS, tajemnicą pozostaje również jej cena. Poniżej możecie obejrzeć wspomniany już trailer.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy