Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Prace nad karcianką The Elder Scrolls: Legends nadal trwają – jest nowy trailer

Reklama

Wystartowały zapisy do bety w wersji PC.

O The Elder Scrolls: Legends – karciance opartej na sztandarowym cyklu RPG-ów firmy Bethesda – było dosyć cicho. Produkcja została zapowiedziana na ubiegłorocznych targach E3, ale dotychczas nie ujawniono na jej temat nic nowego. Zmieniło się to przed weekendem.

Twórcy projektu udostępnili nowy zwiastun powstającego tytułu. Materiał przybliża nieco mechanizmy rozgrywki, które jednak nie będą odbiegały zbytnio od innych tego typu gier. Tak jak na przykład w słynnym Hearthstone: Heroes of Warcraft podstawowym zadaniem będzie zredukowanie punktów życia przeciwnika do zera.

Będzie to można zrobić zagrywając odpowiednimi kartami. Część z nich ma mieć czysto ofensywny charakter. Pojawią się jednak też jednostki, które jedynie wzmocnią wybrane statystyki pozostałych kart lub osłabią te należące do wroga.

Bethesda rozpoczęła też przyjmowanie zgłoszeń do planowanej bety produkcji. Testy zostaną przeprowadzone w nieznanym terminie tylko na PC (przynajmniej na razie twórcy wspominają tylko o tej platformie). Ich termin nie jest na razie znany. Zapisać możecie się pod TYM adresem.

Pełna wersja The Elder Scrolls: Legends powinna ukazać się jeszcze w tym roku. Tytuł pojawi się nie tylko na wspomnianych komputerach osobistych, ale też na urządzeniach mobilnych z iOS oraz Androidem.

Poniżej znajdziecie najnowszy zwiastun gry.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje