Reklama

Praca snajpera jest ciężka i krwawa

W oczekiwaniu na Snipera: Ghost Warrior 2 - nadchodzący powoli hit polskiego studia City Interactive, który, jak już wiemy, opóźni się o kilka miesięcy, posiadacze urządzeń mobilnych firmy Apple mogą zabić czas (i nie tylko), pobierając znakomitą Clear Vision.

Reklama

Nie minę się z prawdą, jeśli napiszę, że to jeden z najlepszych tytułów "snajperskich", jakie znajdziemy w sklepie Apple'a!

Choć grafika jest prosta, a postacie wyglądają, jakby były narysowane ołówkiem w ciągu kilku sekund, Clear Vision jest grą niezwyle krwawą, brutalną i mroczną. Stąd ostrzeżenie: produkcja przeznaczona jest jedynie dla pełnoletnich użytkowników.

Wcielamy się zatem w anonimowego snajpera-najemnika i, wypełniając kolejne zlecenia miejskich bonzów, pniemy się powoli w hierarchii płatnych zabójców. Co ważne, praca snajpera oddana została w sposób realistyczny, ze znakomitą fizyką, biorącą pod uwagę siłę wiatru, odległość od celu i tym podobne dane.

Nasza działalność nie polega wyłącznie na obserwacji celów przez lunetę z oddali, tuż przed pociągnięciem za spust. Czasem musimy wysadzić samochód, od czasu do czasu należy najpierw zlokalizować nasz cel, dzwoniąc na komórkę ofiary, obstawiamy nielegalne walki bokserskie, podrywamy dziewczyny w barach itp. 

Z czasem możemy sobie pozwolić na coraz lepszą broń, poziom trudności zleceń również wzrasta. Nawet jednak po zakończeniu trybu kampanii warto wrócić do Clear Vision, a to ze względu na rozbudowany system osiągnięć, przygotowanych przez autorów.

Z całego serca polecam Clear Vision, tym bardziej, że obecnie pobierzemy ją za darmo z App Store. Gra zbiera również entuzjastyczne komentarze i bardzo wysokie noty.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy