Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Powstanie kontynuacja Her Story!

Reklama

Nie będzie to jednak bezpośredni sequel.

Her Story to wydana w ubiegłym roku na komputerach osobistych i urządzeniach mobilnych produkcja opracowana przez jednego człowieka – Sama Barlowa. Projektant ujawnił, że pracuje nad kontynuacją gry.

Gdyby ktoś nie wiedział – tytuł jest przygodówką, w której rozgrywka opiera się na filmach z prawdziwymi aktorami. Tego typu produkcje są już dzisiaj rzadko spotykane, ale w latach 90. ubiegłego wieku cieszyły się sporą popularnością.

Gracze wcielają się w detektywa próbującego rozwiązać pewną sprawę z przeszłości. Dysponuje przy tym jedynie zapisami wideo z przesłuchania Hannah – Brytyjki, której mąż zaginął w niewyjaśniony bliżej sposób. Użytkownicy na podstawie nagrań muszą odgadnąć, co się wydarzyło.

Produkcja została doceniona przez krytyków i zebrała wiele nagród. A wkrótce doczeka się sequela. Potwierdził to Barlow, który opublikował na Twitterze zamazany zrzut ekranu prezentujący stronę ze scenariusza projektu Her Story 2. W późniejszym wpisie zaznaczył jednak, że nie będzie on bezpośrednią kontynuacją pierwszej części, a raczej jej „duchowym następcą”.

„Jedynkę” możecie wciąż kupić za pośrednictwem cyfrowego sklepu AppStore, w którym kosztuje 4,99 euro. Niestety jak dotąd gra nie ukazała się na urządzeniach działających pod kontrolą systemu Android.

Her Story - pobierz z App Store

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje