Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Powstaje nowa część serii GO - oparta na cyklu Deus Ex

Reklama

Premiera latem.

Hitman GO oraz Lara Croft GO odniosły ogromny sukces, nic więc dziwnego, że Square Enix postanowiło iść za ciosem. Firma zapowiedziała wczoraj Deus Ex GO – kolejną odsłonę cyklu gier logicznych. Zgodnie z nazwą, produkcja oparta zostanie na słynnej cyberpunkowej serii zapoczątkowanej przez Warrena Spectora. Gracze wcielą się w znanego z Buntu Ludzkości Adama Jensena, który będzie również bohaterem nadchodzącego Rozłamu Ludzkości.

Podstawowe mechanizmy rozgrywki nie ulegną zmianie względem poprzednich części GO. Po raz kolejny zadaniem użytkowników będzie rozwiązywanie zaprojektowanych przez twórców zagadek, zaś zabawa toczyć się ma w turach.

Nacisk położony zostanie jednak na ciche działania. Na przykład Jensen będzie mógł podkraść się do przeciwnika, by go wyeliminować. Bohater zrobi też użytek ze swoich wszczepów, nie obejdzie się też bez hakowania różnego rodzaju sprzętów.

Po raz pierwszy w historii serii GO, w grze znajdzie się edytor poziomów, który zostanie udostępniony po debiucie produkcji. Za pomocą narzędzia gracze stworzą własne etapy, które później udostępnią swoim znajomym. Dokładnych szczegółów na ten temat brak.

Konkretnej daty premiery Deus Ex GO nie ujawniono, ale produkcja powinna ukazać się latem tego roku. Platformy docelowe nie są znane, wiadomo jedynie, że tytuł pojawi się na „smartfonach oraz tabletach”. Można  jednak założyć, że produkcja zostanie wydana na najpopularniejszych systemach mobilnych – iOS oraz Android. Na deser – zwiastun.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje