Reklama

Potatoman Seeks the Troof trafi na iOS

Zwariowana platformówka zawita na smartfony i tablety.

Potatoman Seeks the Troof to wydana jakiś czas temu na PC nietypowa platformówka, w której gracze wcielają się w tytułowego człowieka zajmującego się uprawą ziemniaków. Nie, nie przyjdzie wam jednak sadzić kolejnych pyrów – rolnik opuszcza swoją farmę, by odnaleźć „prawdę”. W trakcie jej poszukiwań zwiedza różnego rodzaju miejsca, w tym pustynię ze skorpionami i szakalami, las z ptakami i kamieniami, a także… zakamarki własnego umysłu.

No dobrze, ale czym w zasadzie jest sama gra? Składa się z szeregu platformowych poziomów, które ćwiczą refleks graczy oraz ich pamięć. Bo musicie wiedzieć, że Potatoman Seeks the Troof jest podstępną produkcją, która będzie starała się was na każdym kroku oszukać. Trzeba być uważnym, ponieważ nic, na co się natkniecie, nie będzie tym, czym się wydaje. Na przykład niepozorne kaktusy potrafią skoczyć na biednego farmera, z kolei przyjaźnie nastawieni kowboje mogą niespodziewanie zacząć strzelać. I tak dalej. Całość okraszona została rozpikselowaną grafiką.

Reklama

Wersja przygotowywana z myślą o platformach mobilnych zostanie oczywiście przystosowana do możliwości ekranów dotykowych. Zmianie ulegnie przede wszystkim sterowanie – lewa strona wyświetlacza służyć będzie do poruszania bohaterem, a prawa do skakania.

Potatoman Seeks the Troof ukaże się na iOS na początku przyszłego roku. Niestety na razie nie wiadomo czy gra pojawi się także na urządzeniach z Androidem. Poniżej znajdziecie jeden z jej najnowszych zwiastunów.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje