Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Poszukiwanie skarbów w Jewel Road

Reklama

Gra ukazała się na urządzeniach z Androidem.

Crescent Moon jest jedna z wiodących firm na rynku gier mobilnych. Kilka dni temu wydała kolejny projekt przygotowany z myślą o smartfonach i tabletach – Jewel Road, które opracowane zostało przez developerów z niezależnego studia Loony Rocket.

Tytuł należy do gatunku tak zwanych produkcji Match-3. Naszym zadaniem jest więc dopasowywanie kolorowych ikon, które pojawiają się na widoczny. W tym przypadku jest jednak nietypowo – ich rolę pełnią fragmenty różnego rodzaju podłoża.

Dzięki łączeniu ze sobą skrawków terenu tego samego typu, widoczny w górnej części ekranu bohater przemieszcza się przed siebie. Głównym zadaniem jest doprowadzenie protagonisty do wyznaczonego punktu na danym poziomie. W trakcie zabawy można też zbierać porozrzucane po planszy klejnoty i diamenty.

Jewel Road oparte jest na modelu F2P, co oznacza, że grać można za darmo. Co ciekawe, w produkcji nie ma podobno żadnych mikropłatności. Tytuł pobierzecie bezpłatnie za pośrednictwem cyfrowego sklepu Google Play. Na razie nie wiadomo czy gra pojawi się na urządzeniach z iOS.

Poniżej możecie obejrzeć jeden ze zwiastunów gry.

Jewel Road - pobierz z App Store

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje