Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Polskie Boom Boom Teddy debiutuje na urządzeniach mobilnych

Reklama

Gra na razie dostępna jest tylko w naszym kraju.

Dowodzone przez niejakiego Daniela Kasprzykowskiego rodzime studio Imagination Works niedawno wydało swój pierwszy mobilny projekt – Endlez. Przed weekendem na smartfonach i tabletach pojawiła się jednak kolejna gra zespołu – Boom Boom Teddy.

Głównym bohaterem produkcji jest tytułowy miś Teddy, który pewnego dnia przez lornetkę dostrzega w oddali piękną panią misiową – Teddinę. Futrzak zakochuje się w niej od pierwszego wejrzenia, nim jednak połączy się ze swoją przyszłą wybranką, wpierw musi do niej dotrzeć. W czym pomogą mu gracze.

Od ukochanej protagonistę oddziela pięć zróżnicowanych krain, które wypełnione są różnego rodzaju pułapkami i przeszkodami zaprojektowanymi przez twórców. Autorzy podkreślają, że dostosowane do ekranów dotykowych sterowanie jest łatwe w opanowaniu.

W produkcji znalazł się także element rywalizacji w postaci rankingów sieciowych, które porównują rezultaty osiągane przez graczy. Całość okraszona jest ładną dla oka, wykonaną w stylu znanym z kreskówek oprawą graficzną.

Boom Boom Teddy opiera się na modelu F2P, co oznacza, że grać można za darmo. Warto zwrócić uwagę, że w przeciwieństwie do większości tytułów opartych na tym systemie, w tytule zabrakło mikrotransakcji. Grę pobierzecie bezpłatnie z poziomu cyfrowego sklepu Google Play.

Co ciekawe, na razie dostępna jest tylko w Polsce. Premiera w pozostałych krajach odbędzie się w późniejszym terminie. Przygotowywana jest także wersja na iUrządzenia, ale jej termin debiutu nie jest na razie znany. Poniżej znajdziecie najnowszy trailer produkcji.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama