Reklama

Polski No Thing z datą premiery

2273600 2273600

Gra ukaże się w tym miesiącu.

Założone przez braci Michała i Piotra Stalewskich polskie studio Evil Indie Games ujawniło konkretną datę swojego najnowszego projektu – No Thing. To ciekawie zapowiadająca się produkcja powstająca z myślą o urządzeniach mobilnych.

Akcja gry osadzona zostanie w 1994 roku. Gracze trafią jednak nie do rzeczywistości znanej z historii, ale do jej alternatywnej wersji, nawiązującej atmosferą do lat 70. ubiegłego wieku. W niej świat rządzony jest przez totalitarną władzę, która siłą rządzi obywatelami, likwidując wszelkie przejawy buntu.

Reklama

Użytkownicy wcielą w szeregowego pracownika bliżej nieokreślonego biura. Pewnego dnia bohater otrzyma nietypowe zadanie – będzie musiał dostarczyć wiadomość do tajemniczej osoby, która znana jest pod pseudonimem Królowa Lodu.

Produkcja będzie przedstawicielem gatunku tak zwanych auto-runnerów. Oznacza to, że postać poruszać się ma automatycznie, a gracze będą musieli jedynie w stosownym momencie wciskać odpowiednie przyciski, by unikać pojawiających się na drodze przeszkód. Warto zwrócić uwagę, że wydarzenia przedstawione zostaną w perspektywie pierwszej osoby.

Całość okraszona zostanie oprawą graficzną wykonaną w interesującej i niestandardowej stylistyce. Poszczególne obiekty mają być zbudowane z jednokolorowych wektorów. Co ciekawe, nie zabraknie nawiązań do naszego kraju – w trakcie rozgrywki użytkownicy natkną się więc m.in. na Polonezy czy budynki z wielkiej płyty.

Autorzy przygotowują dwa warianty zabawy. Oprócz kampanii fabularnej, w grze znajdzie się tryb endless, w którym zadaniem ma być ukończenie możliwie jak najdłuższej trasy. Pokonany dystans przełoży się na wynik punktowy.

Przedstawiciele studia Evil Indie Games poinformowali, że No Thing ukaże się 24 marca. Produkcja pojawi się na PC i urządzeniach mobilnych działających pod kontrolą systemów iOS, Android oraz Windows Phone.

Na deser – jeden ze zwiastunów gry.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje